Teslim Alma Ofisi
Alış Tarihi
{{fromDayNumber}}
{{fromDayName}} {{fromMonthName}}
Saat Aralığı
İade Ofisi Seçiniz
İade Tarihi
{{toDayNumber}}
{{toDayName}} {{toMonthName}}
Saat Aralığı


Araç kiralama deneyiminizi elektrikli araçlarla yaşarken, hem geleceğin dünyasına ileri teknolojiler ile adım atmak, hem de çevreye olan duyarlılığınızı göstermek ister misiniz?

Avis, sektördeki öncü rolünü bu alanda da gösteriyor, elektrikli araç kiralama hizmetini Jaguar I Pace elektrikli araç modeli ile Ankara Esenboğa Havalimanı, Bodrum Havalimanı, İzmir Adnan Menderes Havalimanı, İstanbul Acıbadem, Ataşehir, İstanbul Yeni Havalimanı, İstinye ve Kadıköy Ofislerimiz'den kiralama imkanı sunuyor!

Yakıt tasarruflu ve çevre dostu geleceğin otomobilleri, sundukları yeni teknolojiler ile Avis filosunda sizi bekliyor. Bu en son teknolojiye sahip modern araçlar ile; farklı, güvenli ve keyifli bir sürüş sizi bekliyor.

Teknolojik gelişimin üst seviyesinde ekipman ve çevre dostu bir araç kiralama ile kendinizi ödüllendirirken, çevreyi korumakla ilgilenenler için mükemmel bir seçime imza atmış olacaksınız.

Elektrikli araç tercihinizi Jaguar I Pace elektrikli araç modelimiz için yapabilirsiniz.

Avis konforunu ve prestijini elektrikli araç hizmetinde de yaşayabilmek için hemen 444 28 47 no’lu Rezervasyon Merkezimizi arayarak veya ofislerimiz ile irtibata geçerek talebinizi oluşturabilirsiniz.

Keyifli seyahatler!